Määratlemata

3 põhjust, miks hea ventilatsioon on oluline

Arvatakse, et õhukvaliteet pole eriti hea, kui elate näiteks kesklinnas, kuid paljudel juhtudel võib õhk siseruumides olla rohkem saastunud kui õues. Hea ventilatsioonisüsteem koos korrapäraselt vahetatud ventilatsioonifiltritega aitavad välja viia nii saasteained, bakterid kui ka niiskuse.

  1. Õhu reguleerimine

Kui siseruumis on palju inimesi, olgu selleks töökoht või konverentsisaalid, võib ruum kiiresti umbseks muutuda. Hästi ventileeritud ruum on aga koheselt tuntav, luues värske õhuga mõnusa töökeskkonna ning ka produktiivsema töökoha. Kui teil pole head ventilatsioonisüsteemi, ei saa te oma maja õhuvoolu kontrollida, hea ventilatsioonisüsteem aitab õhku kontrollida, reguleerides seejuures õhuvoolu taset.

Hea ventilatsioon

2. Niiskuse ja hallituse vähenemine

Kui kodus pole piisavalt õhuvoolu võib see põhjustada niiskust ja hallitust, mis omakorda võivad paljudele inimestele põhjustada terviseprobleeme, nagu allergilised reaktsioonid ja hingamisteede probleemid. Kui aga kindlustate, et teie kodus või ettevõttes on head ventilatsioonisüsteemid, aitab see neid riske vähendada.

3. Kasu tervisele

Hea ventilatsioonisüsteemi eelis on selle positiivne mõju tervisele ja heaolule. Siseõhu saastatus koos halva ventilatsiooniga võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme, sealhulgas peavalu, allergiaid, astmat jne. Seda saab aga vältida hea ventilatsioonisüsteemi paigaldamisega.

 

Leia omale sobiv ventilatsiooniseade ja ventilatsioonifiltrid meie e-poest: https://elementgrupp.ee/element-grupp-e-pood/