Määratlemata

Ventilatsiooniseadme hooldus – pikendab seadme eluiga ja aitab kulusid kokku hoida.

Ventilatsiooniseadme hooldus – pikendab seadme eluiga ja aitab kulusid kokku hoida.

Nii nagu autot, tuleb ka ventilatsioonisüsteemi regulaarselt hooldada. See on vajalik, et ventilatsioonisüsteem töötaks optimaalselt ja tagaks majapidamises siseõhu hea kvaliteedi. Regulaarne ventilatsiooniseadme hooldus aitab vältida ka kulukaid remonditöid ja pikendada seadme eluiga.

Ventilatsiooniseadme maksimaalse efektiivsuse tagamiseks on oluline ventilatsiooniseadme hooldus, mida pakub meie väljaõppinud ventilatsiooniteenuste hooldusmeeskond.

Ventilatsiooniseadme hooldus hõlmab vastavalt hooldusjuhendile ventilatsioonifiltrite vahetamist, ventilatsiooniseadme ülevaatust ja vajadusel puhastamist.

Korrapärane ventilatsiooniseadme hooldus võimaldab

  1. Pikendada toote eluiga
  2. Vähendada elektrikulu
  3. Ventilatsiooniseadme hooldus aitab tagada optimaalse jõudluse ja aitab seeläbi parandada siseõhu kvaliteeti, eraldades allergeenid ja niiskuse.

Kui tellite meilt ventilatsioonisüsteemi hoolduse, on Teie kodus hea siseõhu kvaliteet, teil on väiksemad elektrikulud, teie ventilatsiooniseade kestab kauem ning töötab vaikselt ja tõhusalt.

Ventilatsiooniseadme hooldus

Element Grupil on 17-aastane kogemus ventilatsioonitöödes ning meilt on võimalik tellida ventilatsiooniseadme hooldus, ventilatsioonifiltrite vahetus, ventilatsiooniseadme paigaldus, ventilatsioonitööde projekteerimine jne.

Meie e-poes on müügil kvaliteetsed ventilatsiooniseadmed ja ventilatsioonifiltrid: https://elementgrupp.ee/element-grupp-e-pood/

Kirjuta meile: hooldus@elementgrupp.ee ja küsi pakkumist juba täna!