Määratlemata

Milline ventilatsiooniseade valida?

Korralik ventilatsioonisüsteem ei ole vajalik ainult inimeste heaoluks, vaid kaitseb maja ka niiskuse kahjustava mõju eest. Element Grupi kodulehel on saadaval kvaliteetsed Komfovent Domekt seeria soojustagastusega ventilatsiooniseadmed.

Soojustagastusega ventilatsioon

Kui vanasti oli ainus võimalus kodus värske õhu saamiseks aknaid avada, siis tänapäeval kasutatakse puhta õhu saamiseks uue põlvkonna lahendust – soojustagastusega ventilatsiooni. Soojustagastus tähendab seda, et ruumidest väljamineva õhu soojus kantakse üle tubadesse sissepuhutavale õhule, seda ühtlasi filtreerides.

  • Soojustagastusega ventilatsioon kajastub vähenenud küttekuludes.
  • Tubades on alati värske ja puhas, ühtlase soojusega õhk, mis on hea nii inimeste enesetundele kui ka majale endale.

Seadmesse paigaldatud tõhusad soojusvahetid säästavad suurema osa soojusenergiast. Nutikas automaatika võimaldab teil luua ventilatsiooni ajakavasid, mis vähendavad energiatarbimist ning valida vajalikud energiasäästufunktsioonid ja parameetrid.

Madalad küttekulud

Soojustagastus ei lase soojal kaduda, vähendades nii kütteallika töömahtu.

Puhas õhk

Korralik ventilatsioon tagab puhta ja tervisliku siseõhu.

Väike soojuskadu

Tänu soojustagastusele ei lähe väljuva õhu soojus kaduma, vaid kantakse tagasi sissepuhke õhule.

Domekt REGO toodete sarjas on erineva võimsusega seadmeid nii eramajadele, korterelamutele kui ka ärihoonetele. Valige meie e-poest just Teile sobiv seade: https://elementgrupp.ee/tootekategooria/komfovent-domekt-ventilatsiooniseadmed/

Kui meie e-poest sobivat seadet ei leidnud, siis kirjutage info@elementgrupp.ee ja küsige pakkumist.